+ (48) 664 483 939
+ (48) 788 922 938
8:00 - 16:00
Poniedziałek - Piątek

Serwis

Działania serwisu Ruwac

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej firmy w zakresie usług serwisowych. Dla naszej firmy ważne są wyniki sprzedażowe, ale jeszcze ważniejsze jest zadowolenie naszych klientów.

Dlatego też zarówno w czasie gwarancji jak i po możecie Państwo liczyć na nasze doradztwo i prace konserwacyjne. Działania są ukierunkowane na jeden cel jakim jest długa i bezpieczna eksploatacja.

NIETYPOWE USŁUGI WYKONYWANE SĄ PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU Z KONSULTANTEM DZIAŁU TECHNICZNEGO

Umowy serwisowe

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usługi serwisowej. Zaoszczędzicie w ten sposób na niepotrzebnych kosztach niespodziewanych napraw, czy też kosztach wynikających z postoju produkcji.
Dzięki regularnym przeglądom wcześniej możemy wykryć póĽniejsze usterki i zużycia. Niejednokrotnie uchroni to Państwa przed niespodziewanym postojem lub większą awarią. Ponadto nasi technicy serwisowi mogą usunąć usterki w dogodnym dla Państwa czasie. Szczególnie jest to istotne dla firm pracujących w ruchu ciągłym. Na zakończenie regularne przeglądy to dłuższa żywotność instalacji.


Przeglądy techniczne
Nasze oferty serwisowe są dopasowywane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

ZLECENIA STAŁE

W przypadku stałych zleceń zakres prac serwisowych jest uzgadniany z Klientem i regulowany w postaci umowy serwisowej. Koszt realizacji usługi określany jest indywidualnie dla każdego obiektu, na podstawie wstępnej inspekcji, analizy uzyskanych od Klienta danych i informacji, z uwzględnieniem ww. czynników oraz zakresu planowanych prac.

Wykonujemy usługi w zakresie:

– ogólnego przeglądu sprawdzającego stan techniczny urządzeń,
– serwisu i konserwacji urządzeń odkurzających,
– kontrola i wymiana filtrów,
– kontrola i wymiana elementów eksploatacyjnych,
– kontrola parametrów pracy, regulacja i nastawy,
– czyszczenie urządzeń i poszczególnych elementów,
– usuwania awarii,
– wymiany urządzeń i ich elementów,
– montaż dodatkowych akcesoriów,
– modernizacje instalacji odpylania i odkurzania,
– przeniesienie zespołu filtracyjnego w inne miejsce,
– okresowych przeglądów urządzeń.

Wyjątkowość serwisu Ruwac

Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa w naszym serwisie miała pod każdym względem wyjątkowy charakter. Zawsze dbamy by nasze usługi stały na niezmiennie wysokim poziomie.
Czekamy na Państwa zapytania ofertowe.


One thought on “Serwis”
  1. Artykuł jest jak skrzynia pełna skarbów w postaci cennych myśli i spostrzeżeń, które zaskakują i inspirują, czyniąc czytanie nie tylko edukacyjnym, ale również emocjonalnym doświadczeniem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *