+ (48) 664 483 939
+ (48) 788 922 938
8:00 - 16:00
Poniedziałek - Piątek

o Nas

Jesteśmy firmą, która od kilkunastu lat jest oficjalnym przedstawicielem producenta firmy Ruwac Industriesauger . Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele różnych zamówień w tym nietypowych, dzięki czemu nasze doświadczenie zostało wzbogacone o wiedzę praktyczną. Dostarczamy rozwiązania z wykorzystaniem technik podciśnieniowych dla różnych gałęzi przemysłu.

Urządzenia Ruwac przeznaczone są do odpylania procesów przemysłowych, w których powstają pyły suche i sypkie. Ponadto w naszej ofercie znajda Państwo urządzenia do filtracji gazów powstających przy spawaniu i cieciu metali. Można je stosować we wszystkich branżach i gałęziach przemysłu. Dla linii produkcyjnych pracujących nieprzerwanie przewidziane są filtry z regeneracją pneumatyczną pracującą w sposób ciągły.

Odkurzacz przemysłowy Ruwac charakteryzuje nowoczesna konstrukcja, trwałość i niezawodność działania. Obudowy odkurzaczy przemysłowych jednofazowych i trójfazowych małej i średniej mocy wykonane są z kompozytów wzmocnionego włókna szklanego. Z kolei urządzenia o mocy 11kW i większej mocy mają obudowę metalową malowaną proszkowo.

Dzięki czemu nasze odkurzacze przemysłowe są odporne na korozje, uderzenia i iskrzenia. W zależności od potrzeb działania obudowa odkurzaczy może być dodatkowo typu przewodzącego lub o obniżonej rezystancji.