+ (48) 664 483 939
+ (48) 788 922 938
8:00 - 16:00
Poniedziałek - Piątek

Rozwiązania przemysłowe

Image

Sprawdzone rozwiązania

Nasze systemy odkurzania i odpylania zapewniają optymalne połączenie właściwości filtracyjnych z chłonnością pyłową.

 

Dzięki temu uzyskuje się niski opór filtra długi czas użytkowania i wysoką efektywność ekonomiczną, szczególnie ważne w przedsiębiorstwach pracujących w ruchu ciągłym.

W wykonaniach specjalnych nasze urządzenia są przystosowane do bezpiecznej pracy z pyłami tworzącymi z powietrzem i innymi gazami mieszaniny wybuchowe.

 

 

 

Obróbka Metalu

bezpośredni odciąg wiórków, strążków, łusek i pyłu poprawia nie tylko komfort pracy, ale wpływa na utrzymanie w czystości stanowiska pracy. W wielu zakładach szczególnie branży automotive dochodzi problem mgły olejowej, która osadza się w płucach i maszynach i może być źródłem wypadku. Dlatego sprawdź nasze rozwiązania i zadbaj o swój personel.

 

Lakierowanie

Drobne pyły, areozole to problem wielu zakładów. Rozwiązanie tych problemów za pomocą skutecznych systemów filtracji urządzeń odciągowych i odpylających.

Obróbka kompozytów / płytek PCB

Obróbka kompozytów to specyficzna produkcja i uciążliwy rodzaj pyłu przylegający do filtrów. Nasze urządzenia posiadają specjalne tkaniny filtracyjne z anty membranami co w połączeniu z procreatingiem daje najlepsze efekty – minimum przestojów i ciągła produkcja!

Dodatkowych informacji uzyskają Państwo na naszej oficjalnej stronie www.ruwac.pl